Size bir telefon kadar yakınız
0 282 260 88 00
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Niyazi Güneş

Niyazi Güneş | Güneş Kuyumculuk ve Güneş Mobilya mağazaları, Müşteri Memnuniyetine çok büyük önem verir ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürür.Satış esnasında gösterilen ilgi ve alakanın satış sonrasında gösterilmesi gerektiğinin farkındadır. Güvenilirliği daima önemseyen bir firma olmanın getirdiği huzur ,keyif ve vitrinlerinde sergilediği markalı ürün alternatifleri ile bugün Tekirdağ’lı seçkin ailelerin tercih ettiği hem kuyumculuk, hem de mobilya mağazalarına sahip olmuştur.

Güneş Kuyumculuk

Güneş Kuyumculuk, 1986 yılında kurulmuştur. Sektöründe 30 yılı aşkın bilgi, birikim ve tecrübelerini kalite, güven ve müşteri memnuniyeti esasından taviz vermeksizin sürekli yenilenen ürün portföyü ile marka değerini koruyarak müşterilerine sunmaktadır.Altına hükmetme sanatı olarak tanımlanan kuyumculuk, maharet, bilgi, deneyim ve ufuk gerektirir. Güneş Kuyumculuk, takıda yaratıcı çalışmanın, özgünlüğün ve yeniliğin simgesi olmuştur.Güneş; Ülkemizde ve Dünya’da sıklıkla yapılan Altın Fuarlarını takip ederek sizleri en güncel ve yeni modellerle buluşturmayı amaçlar.
Tekirdağ’da kuyumculuk, altın ve mücevher denildiğinde akla gelen ilk isim olan Güneş Kuyumculuk; bayan, erkek ve çocuklara yönelik her yaşa ve zevke hitap edecek A’dan Z’ye geniş bir ürün çeşitlililiğini sizlere sunmayı kendine görev edinmiştir.
Güneş Kuyumculuk’ta bulunan ürün grupları arasında  taşlı takımların yanı sıra özel koleksiyonlar, taşsız takımlar, incili ve mineli takımlar,bileklikler,kolye uçları,yüzükler,küpeler,bilezikler,genç,çocuk ve erkek takıları ayrıca pırlanta ve elmas takıları bulunuyor.
Bizleri tercih ederek alışverişlerinde Güneş Kuyumculuk ayrıcalığını yaşayan müşterilerimizin memnuniyeti,en büyük motivasyonumuz ve en değerli mücevherimizdir. Amacımız bizlere duyduğunuz güveni her buluşmamızda yeniden hak etmektir…

Güneş Mobilya

Güneş Mobilya 01 Mayıs 2012 tarihinde Yeni Pazaryerinde (Köprübaşı Mevkii), Tekirdağ’ın en büyük 7000 metrekare mağazası ile faaliyete başlamıştır. Başlıca amacımız; müşterilerimizin beklenti ve taleplerine uygun, özgün, kaliteli ve konforlu ürünler sunmaktır. Bu amaca uygun olarak ticari etkinliğimizi, müşteri memnuniyeti, karşılıklı anlayış, saygı ve güven ilkeleri doğrultusunda yürütmekteyiz.

Güneş Mobilya’da ürün grupları arasında, yatak odaları, yemek odaları, oturma grubu, tv üniteleri, koltuk takımları, köşe takımları, yatak baza grubu, aksesuarlar ve genç odaları bulunmaktadır.
Güneş Mobilya olarak başladığımız bu yolculuğu, müşteri odaklı bir anlayışla ve ilkelerimize azami riayet ederek sürdürmek arzusundayız.